Mikroeventyr på Mørkonga – eksklusiv utgave!

Drømmer du om et helt unikt eventyr kun én time unna Oslo? Bli med til Mørkonga, Krokskogens mest spektakulære perle. Storslått utsikt i hengekøya!

Overnatting i sprekken, 30–40 meter over bakken: 8 plasser
Sov i hengekøye hengende over den dype kløften, akkurat som på bildene. Her er det plass til åtte stykker i hengekøye, og flere kan overnatte i telt ved siden av. Sikkerhetsansvarlig og fotograf Lars Petter Jonassen sørger for både trygghet og minneverdige bilder å dele på sosiale medier.

Enten du planlegger en ledersamling med utekontor, er en avdelingsgruppe som vil styrke lagånden, eller en vennegjeng som sjelden får tid til å møtes:

Nyere forskning viser at samtaler og aktivitet i naturen styrker samholdet, fremmer kreativitet og reduserer stress – ideelt for både ledelse og lagbygging (f.eks. Journal of Environmental Psychology, 2022).

Datoer tilgjengelige: 

Ukedager i mai. Kontakt: post@elisaroetterud.com

Modulbasert meny

  • Budsjett: Ta med egen mat.

  • Middels: Vi klargjør en turrett som du selv varmer over bålet.

  • Eksklusiv: Kokk er med og serverer en treretters viltmeny ute i det fri.

    Modulbasert camp

  • Budsjett: Ta med eget utstyr og ordne selv.

  • Eksklusiv: Kom til en ferdig rigget camp.

Aktiviteter

  • Bålkos under stjernehimmelen før du hopper i køya

  • Rigging av ditt svevende hjem

  • Yoga før frokost

  • Røverhistorier servert av vertinnen Elisa

    Praktisk info

  • Oppmøte kl. 15.00: Vi fordeler og bærer opp utstyr i fellesskap.

  • Neste dag pakker vi sammen som et lag og returnerer til parkeringsplassen ca. kl. 11.00

Lars Petter Jonassen er med som: Sikkerhetsansvarlig og Fotograf

Lars Petter er guide på ekspedisjoner i utlandet og produksjonsleder på TV-produksjoner for blant annet Netflix og BBC. Sist fra Anne Lindmo sitt program Frifot. Han vil sørge for at natten blir trygg og bistår med å få de spektakulære bildene. Ved camp får du opplæring av utstyret for natta.

Previous
Previous

Mikroeventyr med Holzweiler